İletişim : +90 212 565 99 70 +90 212 567 69 84 +90 212 612
 

Bizi Tanıyın

 

 

1986 yılında kurulmuş çeşitli sektörlere yönelik etiket ve ambalaj üretiminde uzmanlaşmış, sektöründe lider bir firmadır. Firmamız kurulduğu tarihten bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini karşılayarak en iyi hizmet ve kaliteyi sunma ilkesiyle hareket etmektedir.

 

Bu amaçla sektöründeki yeni gelişmeleri ve ilerlemeleri sürekli takip ederek müşterilerinin talepleri doğrultusunda üretimi en son teknolojiye uygun makinelerle yapmaktadır. 4,500 m2 kapalı alanda yaklaşık 60 deneyimli personeli ile yurtiçi ve yurtdışında 800’ün üzerinde firmaya hizmet vermektedir. Olcay Etiket & Matbaa; Avrupa,Ortadoğu,Türki Cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır.

 

Yurtiçinde, İzmir satış ofisimiz bulunmaktadır. Tabaka Ofset, Rulo Etiket ve Sleeve üretimini tek çatı altında sunan ender firmalardan olan Olcay Etiket & Matbaa, bu avantajını müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Misyonumuz Ürünlerimiz ve sunduğumuz çözümlerle müşterilerimizin güven duyduğu ve değer yaratıp tercih edilen bir şirket olmaktır.

 

Vizyonumuz Kaliteden ödün vermeden, etiket sektörünün öncü firmalarından biri olmaktır. Kalite Politikası • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak. • Her zaman güvenilen bir firma olmak. • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip sürekli gelişmeyi temel amacımız olarak belirlemek.

 

Bilgi ve birikimimizi, hizmet verdiğimiz müşterilerle paylaşmak ve onlardan gelen görüşleri değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak kalite politikamızdır.

 

Olcay Etiket & Matbaa; tek geçişte 8 renge kadar UV Flexo, Letterpress, Serigrafi, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Gofraj ve Emboss Lak kombine baskılarını en son teknoloji makinelerle yapabilen Türkiye’nin sayılı üretim kapasitesine sahip baskı tesisisidir. 2 saatte üretime girebilmek; Bünyesine Kodak Flexcel Nx ctp ve solvent klişe sonlandırma makinelerinide katarak, müşterisine çok hızlı üretim yapabilme kolaylığını sağlamıştır.